دل شیشه ای

کار ضبط آلبوم جدید آقای مهدی عندلیبی در استودیو پارت تقریبا به اتمام رسیده و در حال میکس و مستر نهائی قطعات می باشند.

نام آلبوم   :   دل شیشه ایاگر تغییر نکند )

خواننده :  مهدی عندلیبی

آهنگساز و تنظیم کننده : مهدی عندلیبی

همخوان : غلامرضا صنعتگر

                          به زودی  منتظر این آلبوم متفاوت باشید ....

-----------------------------     

 

 ضمنا آقای  مهدی عندلیبی  عنوان کردند  که  امیدوارند  آلبوم رخصت  مرحوم  ناصر عبدالهی  اسطوره ی خوانندگان  موسیقی پاپ ، که شامل ٨ قطعه منتشرنشده می باشد و با مشخصات زیر قبل از فوت ایشان ضبط شده ، تا پایان امسال از طرف خانواده ایشان منتشر شود .

 

نام آلبوم : رخصت

آهنگساز و تنظیم کننده : مهدی عندلیبی 

ترانه سرا : آقایان حسن علیشیری ، داود لطف الله

متاسفانه بدلیل ضعف در ترانه ،کار این آلبوم (دل شیشه ای)به مدت 6 ماه به عقب می افتد.تا آنجاییکه ما خبردار شدیم  قرار است آقای عندلیبی از ترانه سرایان صاحب نامی چون اقایان افشین سیاه پوش و استاد سعیید دبیری و خانم بهاره مکرم استفاده نمایند.البته بعد از کار آلبوم آخرشان با زنده یاد ناصر عبدالهی.قابل توجه می باشد که قطعات آلبوم دل شیشه ای را با یک خواننده سورپرایز و پرطرفدار مردمی این بار اجرا می گردد که قرارداد آن هم منعقد گردیده است.

 

استودیو پاپ ، از راست به چپ : یکی از دوستان ناصر عبدالهی ، آقای قربانی ( مدیر برنامه ناصر عبدالهی ) ،  محمد رضا عقیلی ، مهدی عندلیبی ، مهدی سوهانی.

                            

 دانشگاه هنر اراک ، از راست به چپ : مهدی عندلیبی ، عباس امیری ، انوشیروان ارجمند.

                                        

/ 17 نظر / 85 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین متولیان

خیلی ذوق کردم...ممنون از دعوتتون...و خوشحالم از بابت هر دو آلبوم...بخصوص ناصر جان که افتخار همراهی و همکاری باهاش رو داشتم و خیلی وقته دلتنگشم

مونا

سلام میشه از آقای عندلیبی سوال کنید که خانم ابری چقدر هزینه کردند که با و جود این همه ترانه سرای خوب و سرشناس از کارهای ایشون استفاده کردند؟ البته سو تفاهم نشه . شاید هم من خانم ابری رو نمیشناسم!

فروزان

با سلام ببخشیید این البوم ناصریا کی واسه دانلود میذارید واسه دانلود؟

یه ناشناس

در مورد آلبوم تبریک می گم ... هر کار و قدم جدیدی در جهت ارتقای موسیقی مبارک و خوبه در مورد نوشته خانم مونا هم می گم : متاسفم ! کی یاد می گیریم گوشه و کنایه رو کنار بذاریم ... استفاده از کارهای یک ترانه سرای ناشناس ! دلیل بر بد بودن کارها نیست ... همونطور که تموم کارهای آدم های سرشناس خوب نیست ... ضمنا باید دید آلبوم جدید با چه سطح کیفی به بازار می آد ... اصلا ازش استقبال می شه یا نه ؟؟ شاید این وسط ترانه سرا و بقیه آدم هائی که تو آلبوم همکاری کردند ... بابت بد معرفی شدن آلبوم متضرر بشن ! انصاف هم خوب چیزیه ...

یه ناشناس

ضمنا با سابقه کاری که از جناب عندلیبی در زیر خوندم ... بسیار بعیده که ایشون آبرو و تجربه کاریشون رو با کارهای ضعیف زیر سوال ببرن ... و همینطور با انتخاب غلط بخوان وقت و هزینه ای که بابت اولین آلبوم با صدای خودشون صرف شده رو بر باد بدن ... باید منتظر شد ... و شنید ... و بعد اظهار نظر کرد . راستی ... آلبوم کی روانه بازار می شه ؟؟ ... شرکت خاصی برای پخش اون انتخاب شده یا خیر؟ لطف کنید و جواب بدین ... ممنون

مهدی

سلام.هنوز که هنوزه یاد ناصر زندست و خواهد بود و خوشحالم از اینکه دوباره با شنیدن صدای مهربونش می تونیم خاطراتمونو زنده کنیم.خدا رحمتش کنه.دست شما هم درد نکنه.

فروزان

بخشیید منو عکسهای سایت شما سیو کردم ولی نه و بلاگ دارم و نه چیزی که استفاده از ان کنم اشکالی ندارد ؟

مهدی

ببخشید من نمیدونم تنظیم در موسیقی یعنی چی میشه بگید کار یک تنظیم کننده چیه؟

مهدی

بازم سوال این اقای عبا س زند با اقای عندلیبی همخوانی دارند یا میخوان البوم جداگانه ای منتشر کنند

ساناز

سلام میشه کمی از فرزاد فرومند بگین چون قشنگترین کارای ناصر را فرزاد براش ساخته بود مرسی