باز هم اظهار نظرهای غلط ، چرا ؟

در یکی از وبلاگها اظهار نظری در رابطه با به تعویق افتادن انتشار آلبوم رخصت شده بود مبنی بر اینکه دلیل آن را اختلافاتی که بین من و ناصر عبداللهی وجود داشته است را عامل اصلی اعلام کرده بودند .

لذا از آنجایی که کلیه کسانی که از نزدیک با بنده و ناصر آشنا بوده اند این را میدانند که ما از دوستان بسیار صمیمی بوده ایم و اگر اختلافی بین من و ایشان وجود داشته چطور میشود که این تعداد ترانه بطور مشترک بین من و ایشان اجرا ، تنظیم و ضبط شود و آماده برای انتشار گردد و در اینجا لازم میدانم به تمام کسانی که به دنبال خبرسازی و ایجاد حاشیه برای انتشار این آلبوم هستند و تنها برای اینکه سخنی تازه برای وبلاگهای خود بتراشند به نشر هر کذبی دست میزنند و قصد انحراف افکار کلیه طرفداران ناصرعبداللهی و آلبوم ارزشمند با صدای ایشان به نام رخصت را دارند باید بگویم به جای اینکه بخواهند با قرض ورزیهای سلیقه ای و شخصی و مقاصد ناپسندی که درسر دارند در راستای تکریم هنرمندان این کشور به خصوص ناصر که از اسطورگان موسیقی پاپ این کشور است خبرها و نظرات ارزشمند و بهتری در رابطه با آلبوم رخصت که کلیه طرفداران ناصر بی صبرانه منتظر آن هستند بدهند، اینچنین اخباری انتشار میدهند .

تعجب آور است چطور وبلاگی که خود را طرفدار و حامی ونشر کننده آخرین اخبار در رابطه با ناصرمیداند،تا چندی پیش هیچگونه سخنی از آۀبوم من و نلصرعبداللهی درج نکرده بود، حتی در رابطه با آلبومهای دیگر ایشان مثلا ببین کجا با صدای فرهاد و ناصرعبداللهی نیز همینطور .

به نظر این حقیر تنها با مقاصدی که من هم از آن بی اطلاعم این وبلاگ و سایر افرادی که اظهاراتی نظیر این میکنند تنها نسبت به ثبت پیش داوریهای غیرمنطقی و بی پایه اقدام مینمایند .

بنده به عنوان یک عضو کوچک جامعه هنری این کشور خواهشم ار کلیه طرفداران و دوستاران ناصر این است که به این حرفها و اظهار نظرها اهمیتی نداده و این را بدانند اگر کارانتشار آلبوم به اختلاف بین ما ربطی داشت بلافاصله پس از فوت ایشان که دیگر طرف مخالفی وجود نداشت و این آلبوم چندین سال پیش منتشر و به بازار موسیقی روانه میشد و این صحیح نیست وقتی دلیل چیزی را نمیدانیم هر داوری و نظری را بعنوان دلیل آن بیان کنیم و سوال من اینجاست ، آیا تعداد چهار آلبوم آماده ای که توسط این جانب تهیه و آماده انتشار است و هنوز به بازار نیامده است نیز به اختلاف بین من و ناصر مربوط میشود؟

یا همچنین آلبومهای دیگر اینجانب که با اعمال نفوذ برخی عوامل با تعداد کم منتشر و به بازار روانه شد نیز یه این اختلاف مربوط میشود؟

در پایان از کلیه طرفداران و دوستداران صدای ناصرعبداللهی و موسیقی پاپ که همواره با الطاف و حسن نست خود اینجانب را حمایت کرده و موجب دلگرمی و استواری این بنده حقیر برای ارائه کارهای بهتر شده اند کمل تشکر را ابراز میدارم .

روز و روزگار بر شما خوش و زیبا 

مهدی عندلیبی 

 


/ 21 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناصر نصیر

سلام پس چی شد انتشار البوم ناصر عزیز حتی معلوم نیست قبل یا بعد ماه رمضون منتشر میشه

یاسمین

به امید رخصت ناصر عزیزم

یاسمین

تو برام پنجره هستی میون این همه دیوار مثل یک دست نجاتی زیر سنگینی آوار آخرین برگ گلی تو واسه تنهایی گلدون اولین لحظه ی سالی توی بیداد زمستون اللهم عجل لولیک الفرج...

یاسمین

روحت شاد ناصر عبداللهی بزرگوار

محمد

سلام بابا دیگه شورش در اومد خسته شدیم

محسن

من حتما آلبوم رو دانلود میکنم، نمیخرم . اگه دانلود کردن بده، بدقولی بدتره مطمئن باشید

سامان

نخواستیم من که دیکه زده شدم

وحید

وای خدای آخر ماه رمضان؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه نه نه نه نه نه نه نه ... خیلی انتظار و صبوری سختی را از ما مشتاقان رخصت می خواهید. 2/2/90 کجا و تازه شاید شهریور کجا؟ای کاش دیگه ادامه دار نشه. یاعلی مدد.

ویدا

همجنان منتظرییییییییییم..............

همراه

عجب